Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

11.03.2022 15:42

Щоб країна була зі світлом: як зараз сплачувати за електроенергію

622b51e819faa__Онлайн-канали_YASNO.JPG

Постачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») звертається до клієнтів з проханням по можливості сплачувати рахунки за електроенергію, адже від цих оплат наразі залежить забезпечення світлом усієї країни. Внести платіж можна дистанційно у будь-який час.

Сплатити за електроенергію без комісії можна через онлайн-сервіси YASNO, які продовжують працювати без змін:

Також електронні рахунки в email/ viber/ смс-повідомленні отримають жителі області, чиї номери телефонів та електронні адреси є у базі постачальника. Якщо ви отримали таке повідомлення від YASNO, будьте впевнені, що перехід за посиланням та оплата у такий спосіб є абсолютно безпечними.

Ще одна можливість дистанційно внести платіж – скористатися інтернет-банкінгом (Приват24, ПУМБ-онлайн та ін.).

Нагадуємо, наразі усі медичні установи, військові та силові структури, а також виробники хліба на Донеччині отримують електроенергію безкоштовно.

«Сьогодні уся країна об’єдналася задля спільної перемоги. Кожен з нас прагне чим може допомогти армії, волонтерам та тим, хто опинився у складних умовах. Зараз як ніколи підтримки потребує і енергетична галузь. Платежі клієнтів – це робота електростанцій та інших енергопідприємств, це підтримка енергетиків, які у небезпечних умовах відновлюють електропостачання населених пунктів, зрештою – це світло у кожній українській родині. Ми щиро дякуємо клієнтам, які маючи можливість продовжують вносити платежі. Сьогодні це маленький подвиг кожного, який має велике значення для усієї країни», - сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

622b51e5c8835.png