24.06.2021 16:23

Як приєднатися до чат-бота у Viber YASNO-online: покрокова інструкція

60d48a4117412__Чат-бот-YASNO-у-Viber.jpg

За пару хвилин передавати показання лічильника, сплачувати за світло та вирішувати питання з електропостачання можна прямо зі смартфона у Viber-чат-боті постачальника електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO. Мешканці Донеччини можуть приєднатися до нього усього за декілька кроків.

Офіційний чат-бот YASNO-online дозволяє клієнтам у будь-який час та у будь-якому місці отримати доступ до електронних сервісів постачальника у Viber, не встановлюючи окремих додатків. Щоб приєднатися до бота, зробіть такі кроки:

1. Переконайтесь, що на смартфоні встановлено додаток Viber, та увійдіть до свого акаунту.
  2. Зайдіть у розділ «Цікаве» у нижньому меню;
  3. В рядку «Платіжні боти» знайдіть YASNO-online;
  4. Натисніть «Приєднатися до бота»;
  5. Спілкуйтесь з ботом, використовуючи кнопки меню.

Ще один простий спосіб підключити чат-бота – відсканувати QR-код на сайті YASNO.

За допомогою бота клієнти можуть вирішувати одразу декілька питань:

• передавати показання електролічильників і оплачувати рахунки за електроенергію без комісії.
  • контролювати до трьох особових рахунків, допомагаючи батькам та близьким;
  • підключити опцію нагадування про необхідність передачі показань;
  • проконсультуватися з фахівцем YASNO безпосередньо в чаті;
  • подати документи для оформлення договору про постачання газу від YASNO;
  • замовити додаткові сервіси і продукти від YASNO.

«Платіжний чат-бот у Viber – це сучасний сервіс у звичному і зручному месенджері, який встановлений більш ніж у 90% власників смартфонів в Україні. Ми розуміємо, наскільки важливими для клієнтів є онлайн-канали, тому продовжуємо їх вдосконалювати і впроваджувати нові. На сьогодні мешканці Донеччини можуть вирішувати свої питання будь-яким зручним способом: через Особистий кабінет, сайт YASNO, мобільний додаток, чат-бот, а ті, хто не користується інтернетом, – за телефонами контакт-центру або завітавши до одного із сучасних енергоофісів», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

YASNO-logo.png