Мирноградська громада

Донецька область, Покровський район

19.07.2021 16:24

YASNO розповідає, куди звертатися щодо нарахувань за електроенергію

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO щомісяця здійснює нарахування за світло та надсилає платіжки жителям Донеччини. Постачальник допомагає клієнтам, яким необхідна додаткова консультація, та готовий надати індивідуальні роз’яснення щодо суми у рахунку.

Щомісяця оператор системи розподілу (ОСР) розраховує обсяг споживання кожного клієнта відповідно до переданих ним показань лічильника або тих, що зафіксував контролер. Якщо ОСР не отримав дані приладу обліку, кількість використаних кіловат-годин він визначає на основі середньомісячного споживання клієнта. Далі ця інформація надходить до постачальника YASNO, який здійснює нарахування та виставляє рахунки.

Тому, якщо виникають питання щодо розрахунку обсягу споживання, необхідно звертатися до свого оператора системи розподілу (ОСР). На Донеччині це «ДТЕК Донецькі електромережі», «ДТЕК Високовольтні мережі», «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», «Регіональні електромережі», «Укрзалізниця», НЕК «Укренерго».

У випадку, коли питання не стосується обсягів споживання, а клієнту необхідно перевірити стан особового рахунку, дізнатися причину заборгованості чи переплати, уточнити про зарахування коштів, тоді йому варто звертатися до постачальника YASNO. Це можна зробити одним зі зручних способів:

  • в Особистому кабінеті можна самостійно переглянути історію нарахувань та платежів;
  • отримати консультацію можна, написавши листа на електронну адресу dn@yasno.com.ua;
  • спеціалісти контакт-центру нададуть відповідь в особисті повідомлення на сторінці Facebook або за телефоном (067/095) 65 26 000, (0629) 52 60 00;
  • за рекомендацією спеціаліста контакт-центру, лише за необхідності очної консультації, клієнту буде запропоновано відвідати найближчий енергоофіс YASNO.

«Ми прагнемо бути ще ближче та доступніше для клієнтів. Спеціалісти YASNO допоможуть кожному, хто потребує індивідуальної консультації щодо нарахувань. Тепер для цього не потрібно витрачати час та кудись йти – більшість питань можна вирішити у зручному місці прямо зі свого смартфону. В Особистому кабінеті, через соціальні мережі, електронну пошту чи телефонний дзвінок – ми завжди поруч та готові допомогти», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.