Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

09.09.2021 16:32

Як мешканцям ОСББ дізнатись, чи обслуговуюча організація їхнього будинку сплачує за світло?

613a0d1352177__Поради_від_YASNO_для_ОСББ-і-ЖБК.jpg

Переконатись, що обслуговуюча організація багатоквартирного будинку сплачує за світло, власники квартир можуть декількома способами. Постачальник електроенергії, газу та рішень з енергоефективності YASNO підтримує розвиток ОСББ, консультує з питань електропостачання та розповідає, як саме мешканці можуть дізнатись, чи не планується відключення від електропостачання місць загального користування (ліфтів та освітлення сходових клітин) у їхньому будинку.

Договір на постачання електричної електроенергії на потреби житлового будинку укладається між постачальником YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») та обслуговуючою організацією (ОСББ, ЖБК, забудовником, управляючою компанією). Це юридичні відносини, які передбачають обмін інформацією лише між учасниками договору.

Мешканці багатоповерхівок можуть дізнатись, чи сплачує обслуговуюча організація їхнього будинку за світло, трьома способами:

  1. Звернутися безпосередньо до обслуговуючої організації і запросити звіт щодо розрахунків з YASNO.
  2. Перевірити наявність обслуговуючої організації будинку у списку боржників. Щомісяця для зручності власників квартир постачальник публікує на своєму сайті перелік обслуговуючих організацій – боржників за посиланням:  https://dn.yasno.com.ua/business/osbb_debts.
  3. Звертати увагу на оголошення бордового кольору від YASNO, які постачальник розвішує на дошках оголошень будинку, по якому можливе відключення від електропостачання.

«Щоб відключення від електропостачання місць загального користування (ліфтів та сходових клітин) не стало несподіванкою, ми закликаємо мешканців контролювати свої обслуговуючі організації та регулярно дізнаватися інформацію щодо стану розрахунків з YASNO. А також ми вдячні тим обслуговуючим організаціям, які справно сплачують за спожиту електроенергію та турбуються про комфорт мешканців своїх будинків», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

YASNO-logo.png