Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

16.09.2021 09:45

Змінюються реквізити на оплату електроенергії для мешканців Донеччини

6142e83240051__Зміна-реквізитів-на-оплату-електроенергії.jpg

ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ», що надає послуги з постачання електроенергії, газу та енергоефективних рішень під брендом YASNO, інформує клієнтів: з 1 жовтня 2021 року рахунки за світло слід оплачувати за новими банківськими реквізитами. Зміна реквізитів в платіжках за вересень та в Особистому кабінеті відбудеться автоматично, а розрахунки через інтернет-банкінг вимагатимуть декілька додаткових дій з боку клієнтів.

Згідно з постановою № 1494 від 01.09.2021 р. НКРЕКП, оплату за електроенергію з 1 жовтня мешканцям Донеччини слід проводити за реквізитами «Укргазбанку». Якщо клієнт ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» користується онлайн-каналами постачальника – Особистим кабінетом, чат-ботом у Viber або мобільним додатком, змінювати налаштування та вводити нові реквізити не потрібно.

При оплаті через банківські додатки – ПУМБ online, Приват24 тощо – або платіжні сервіси EasyPay, Portmone, IPay, де клієнт зберігає платежі у шаблонах, слід їх оновити та внести реквізити «Укргазбанку» вручну. Знайти їх можна на сайті в розділі «Оплата»: https://dn.yasno.com.ua/oplata.

У паперових рахунках  реквізити зазначені в лівому верхньому куті. Всі банківські установи Донеччини повідомлені про зміну реквізитів. Проте, сплачуючи за електричну енергію у відділеннях банків та пошти,  варто нагадати, щоб оператор зазначив нові дані, обов’язково зберегти чек та впевнитись у правильності реквізитів.  

Якщо після 01.10.2021 р. клієнт помилково здійснить оплату за реквізитами «Ощадбанку», кошти повернуться на рахунок клієнта або відділення банку чи пошти, де він проводив операцію. У цьому випадку слід показати оператору чек та отримати помилково сплачені кошти, а після цього провести оплату за новими реквізитами.

«Ми піклуємося, щоб клієнти завжди вчасно дізнавалися всю інформацію щодо електропостачання. Поточні реквізити зазначені в усіх платіжних документах, сервісах та системах, але потрібно бути уважним при зміні шаблонів у інтернет-банкінгу, при внесенні даних спеціалістами банку та пошти, щоб оплата пройшла вдало. Найзручніше розраховуватися за світло через онлайн-сервіси YASNO, адже там реквізити оновлюються автоматично», – зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

YASNO-logo.png